ערכת חותמות מעץ פרפרים ולבבות 8 חותמות של פרפרים ולבבות ו-2 כריות דיו בצבעים ורוד וסגול. זוהי ערכת חותמות קסומה שתפיח קצת אהבה וקסם לתוך כל יצירה


59 
  • מק"ט / ברקוד:: 70004
  • משלוח: 


קרא עוד


סט חותמות מעץ קטן פרפרים

ערכת חותמות מעץ פרפרים ולבבות 
ערכת החותמות הזאת תהפוך כל ציור של הילדה והילד לציור לבבי ושמח עם מגוון דוגמאות של פרחים ופרפרים!

כל חלקי הערכה מגיעים בתוך קופסת עץ איכותית המשמשת לאחסון נוח.
הדיו בטיחותי לחלוטין לשימוש על ידי ילדים.
אזהרה : בערכה נכללים פריטים קטנים. תשומת לב ההורים נדרשת.

הערכה כוללת 8 חותמות מעץ מגולף ביד, כולן בעלות דוגמאות מקסימות של פרפרים צבעוניים, לבבות אוהבים ופרחי בר רכים. כל חותמת היא פיסת אומנות בפני עצמה, עם פרטים מדהימים וקווים עדינים.

הפרפרים מגיעים במגוון צורות וגדלים - מפרפר קטן וקופצני ועד כנפיים גדולות רחבות. לבבות קטנות ויפהפיות משולבות עם לבבות גדולים ועגולים. הפרחים כוללים פרחי שדה צנועים, פרגים ריחניים ומבנים פרחים מורכבים. כששילוב החותמות נלקח יחד, הוא יוצר תמונות רומנטיות, קסומות וצבעוניות.

כל החותמות עשויות מעץ טבעי איכותי עם ידיות נוחות לאחיזה גם לידיים קטנות. עם כרית הדיו הצבעונית הכלולה, הילדים יכולים להדפיס חותמות ברורות וחדות בגוונים עזים של ורוד, וסגול. המשטחים ממשיכים להתייבש במהירות ומאפשרים העברת החותמות לניירות ציור, כרטיסים או כל משטח אחר.

האם את או הילד מחפשים דרך קסומה להוציא החוצה את הרגשות האוהבים והיצירתיות שלכם? עם הערכה הקורנת הזו של חותמות פרפרים ולבבות, אתם יכולים ליצור כרטיסים אהובים, תמונות קיר מרהיבות ועוד, כולם בסגנון רומנטי וצבעוני משלכם!

ערכת יצירה משמחת במיוחד! עם חותמות מעץ בצורות של פרפרים ולבבות - הילדים יהפכו כל ציור ליצירת אומנות מלאה בשמחה ואהבה, וירצו ליצור עוד ועוד!

מיועד לגילאי ארבע ןמעלה
מתאים לגיל
מעל ארבע שנים
גודל הקופסה
4x12x15 ס"מ
כמות חותמות
8