ריצ'רץ וודי - מרכז צעצועי עץ בירושלים ויבואן צעצועי עץ מאירופה, חנות פיזית במושבה הגרמנית ואתר מכירות און ליין משובח ומאובטח ברשת האינטרנט, הוקם בשנת 2005 ושם כמטרה לקדם את השימוש בצעצועי עץ איכותיים הן לחינוך ביתי יוהן כפעילות מהנה לשעות הפנאי ביחוד מאירופה .צעצועי עץ  מתנות לתינוק ולכל הילדים שבינינו.
צעצועי עץ מלווים אותנו שנים רבות, החל מגיל הרך בו יחזיק הפעוט נשכן מעץ טבעי, יגלגל רעשן כדורים מעץ צבעוני ויביט מסביבו ויראה קישוטי נוי מעץ בחדרו כמו מוביילים למיניהם העשויים מעץ צבעוני.
הפעלולן, האוניברסיטה וההליכון מעץ יהיו חלק מהשלב הבא של התפתחות התינוק ויובילו אותו להתפתחותו המוטורית הראשונית.  צעצועי העץ הצבעוניים יקנו לתינוק את התחלת הכרת הסביבה והקניית האבחנה הסביבתית,  מגדל הקוביות המצויירות והצבעוניות יוסיפו עוד מימד בהתפתחות לנושאי גודל וכיוון
צעצועי הדחיפה והמשיכה למיניהם ילוו את צעדיו הראשונים של הפעוט ויוסיפו מימד של מרחב ותנועה. חיות מעץ קטנות ובינוניות יהיו המשך ישיר לבניית עולם הדימויים והדמיון ויובילו לשלב הפאזלים הראשונים.
פאזלים זהו עולם ענק ומלא המכיל בתוכו מימדים רבים של צבעוניות, התאמת חלקים, התאמת כיוון, ראייה מרחבית וכוללנית ומוטוריקה עדינה. מגוון הפאזלים מעץ טבעי או צבעוני הוא רב ביותר. ניתן למצוא החל משני חלקים , ארבעה, שמונה וכך הלאה כאשר המשותף לכולם הוא האיכות הגבוהה וההנאה שבהרכבתם.
עולם הקוביות וההרכבה הוא שלב נוסף בהתפתחות הפעוט, צורות גיאומטריות, גדלים כיוונים והדמיון מובילים לשעות רבות של הנאה ביחד בין בני המשפחה ולעיתים גם לפעוט בעצמו.
איכות המוצרים צעצועי העץ של ריצ'רץ' וודי הינם ברמה הגבוהה ביותר, מאושרים ע"י התקן הבינלאומי 71 EN ופיקוח הדוק של מכון התקנים הישראלי. זאת בכדי להתאים את המוצרים לשוק הישראלי ולהבטיח את איכות, אמינות ובטיחות הצעצועים לגילאים המתאימים. לכל מוצר מוגדר ומצויין הגיל המותאם למשחק המסויים דבר המקל על המשתמשים להתאים את הצעצועי לפעוט / ילד בצורה הטובה והבטוחה ביותר.
ריצ'רץ' וודי  היא בין חנויות הצעצועים המובילות בירושלים ולנו נסיון רב בצעצועי עץ, בייבוא של צעצועי עץ המיוצרים באירופה ובמכירתם בחנות בירושלים ובפלטפורמות האון ליין באתר www.toys-woody.co.il
ניתן לקבל את כל מוצרי ריצ'רץ' וודי במשלוחים לכל רחבי הארץ.
אודות image