צעצועי עץ - עוד ועוד איתנו לזמן רב


צעצועי עץ עוד ועוד
צעצועי עץ נשארים איתנו לזמן רב
צעצועי עץ מלווים אותנו עוד כשאנחנו היינו תינוקות, יסוד הצעצוע הוא חומר גלם שמגיע אלינו מהיערות
והעיבוד הטבעי שהוא עובר הופך אותו לידידותי ביותר לילדים , רעשנים לרך הנולד , בצבע טבעי או בכל גווני הקשת יהיו כלי המשחק הראשונים שהפעוט יפגוש ואולם אותו רעשן ישאר בבית המשפחה עוד שנים רבות

העץ המעובד, בדרך כלל עגול , שומר על צורתו לאורך שנים, אינו מתפזר לרסיסים איכותי ובטיחותי ביותר לכולם.
גם צעצועי העץ הצבעוניים בריאים ומותאמים לילדים, הצבעים שמשתמשים בהם יצרני הצעצועים הינם צבעים על בסיס מים שנבדקים בקפידה ובטוחים לשימוש , למשחק ואפילו לגעת עם השפתיים.

צעצועי העץ מותאמים לכל הגילאים וישנם שמכנים אותם "צעצועים של פעם" - כי הרי הם מלווים אותנו שנים רבות. לגיל הרך אנו מוצאים נשכנים - טבעות עץ מעובד, רעשנים מתגלגלים לתינוקות, קישוטי עץ צבעוניים לעגלת או מיטת התינוק, לשלבי ההתפתחות נמצא משחקי הרכבה פשוטים, קוביות ואפילו חרוזים , חיות משיכה ועוד משחקים לרוב.
צ


הצעצועים אינם מתכלים, אלו אביזרי משחק שמשחקים בהם עוד ועוד. אם נשים אותם בצד או בארון למספר חודשים  הילד יגלה אותם שוב וישמח לשחק בהם. לרוב הם יעברו מילד לילד או אפילו ימשיכו לעבור כשיגיעו הנכדים לשחק באותו בית. וישמשו אותנו ואת ילדנו שנים רבות. 

תחילת הזחילה וההליכה מלווים בצעצועי דחיפה ומשיכה , חיות עץ צבעוניות או בצבעי עץ טבעי הם הצעצועים העוזרים לפעוט לגלות את עולם התנועה , ללמוד כיצד להתמצא במרחב, להתגלגל , להחזיק ולמשוך והכל תוך כדי משחק בצעצועים איכותיים, עשויים מעץ נעים, באיכות גבוהה שמלווים אותו ביחד חודשים ואפילו שנים מהנות. 

עולם הצבעים מציף את הפעוט כבר מיומו הראשון, צעצועי העץ הצבעוניים מקנים את הרגשת החמימות של הצבעים  אך חשוב מכך, שומרים על אחידות ואיכות הצבעים לאורך תקופה ארוכה ובכך מקנה את היציבות הנדרשת בתקופה של התפתחות הפעוט.