משאית גרר עץ לילדים כמשחק המובילה חיות החווה הצטרפו לכיף בחווה עם ערכת משאית גרר צבעונית הכוללת משאית גרר עץ עמידה וחמש דמויות חיות חמודות


89 
  • מק"ט / ברקוד:: 4120
  • משלוח: 


קרא עוד


משאית גרר לילדים - מוביל חיות הכפר

משאית גרר לילדים הכוללת משאית גרר להובלת חיות. המשאית המשמשת למשחק היא משאית צבעונית המשרה אווירת רוגע למשחק הילדים. 

הערכה כוללת שש חיות החווה: פרה, אפרוח, כלב, סוס, תרנגול

משחק משיכה מיועד לגילאי שנה וחצי ומעלה 

משאית צעצוע עץ גרר עם חיות החווה היא צעצוע מושלם לילדים בגיל שנה ומעלה. היא עשויה מעץ איכותי וצבעוני, המעניק חוויה טבעית וידידותית לסביבה. המשאית כוללת גרר גדול וחזק, שניתן לשאת על הגרר דמויות חיות חווה עליזות ומצחיקות. חיות החווה בנויות באופן איכותי ומזמינות את הילדים להכיר את העולם החקלאי ולפתח את הדמיון שלהם. המשחק מעודד פיתוח מיומנויות מוטוריות, חברתיות וקוגניטיביות, בעודו מספק שעות של הנאה ולמידה משחקית.

משאית גרר זו היא הצעצוע המושלם לילדים שאוהבים חיות וחוות. המשאית צבועה בצבעים בהירים ועליזים, והיא עשויה מחומרים עמידים שיעמדו בפני משחק קשה. המשאית כוללת גרר נגרר שניתן לחבר ולנתק, מה שמקל על העמסת ופריקת החיות 

הדמויות עשויות מחומרים איכותיים וצבועות בצבעים חיים. הן בגודל המושלם לידיים קטנות, וילדים ייהנו לשחק איתן ולדמיין הרפתקאות מרגשות בחווה.

משאית גרר זו היא דרך מצוינת לעודד דמיון ומשחק יצירתי אצל ילדים. הם יכולים לשחק עם המשאית והחיות בדרכים רבות ושונות, והם ייהנו לבלות שעות של כיף במשחק.

המאפשר הקניית מיומנויות מגוונות, יכולת התמצאות המרחב, הכרת כיוונים, משחק דמיון וכמובן עולם חיות החווה.


מתאים לגיל
מעל שנה
גודל הקופסה
30 על 12 על 10 ס"מ
חלקים בערכה
6
מתפרק
כן